piątek, 30 sierpnia 2013

Niall Horan#11


Hej to już dzisiaj TIU, wiec imagin trochę krótszy.
Ten imagin zadedykowany jest dla  wszystkich directioners i naszego kochanego Liam'a Jeżeli chcecie dedykację do  kolejnych części piszcie w komentarzach. Wiem że to ściema ale i tka smutne :
:http://besty.pl/profil/ZaynMoimBogiem
A oto imagin:
O matko Niall, JA ?!?
TAK ty.
Oczywiście, zostaną twoją żoną. J
Przytuliliście się mocno. Ten wieczór był cudowny, nikt jeszcze nie sprawił ci takiego szczęścia. I jeszcze ten romantyczny spacer do domu. Byłaś w siódmym niebie. Spytałaś się jak wasz zespół?
No wiesz, nadal jestem pokłócony z Zayn’em. Ale zespół musi być. A ktoś o tym jeszcze wie?
Nie. Ale jakbyśmy im powiedzieli to One Direction bo nie było. Wiem dlatego nie mogę dopuścić  żeby przez ze mnie to wszystko się popsuło. Ale przecież to nie twoja wina. Zresztą chłopaki mi już się pytali dlaczego nie gadam z Zayn’em. Jutro trzeba to powiedzieć nich wiedzą jak jest. Chcesz żeby 1D się rozpadło? Nie ale tak nie może być. Po tej długiej rozmowie poszłaś spać. Cóż trudno było zasnąć gdyż Niall ci się oświadczył. Ostatni tydzień był bardzo zakręcony. Myślałaś o tym wszystkim że przecież nie możesz być z Niall’em bo Zayn cię zgwałcił. Były tez myśli samobójcze. Po jakimś czasie zasnęłaś. Rano obudziłaś się wcześnie, wiec szybko wstałaś żeby przygotować śniadanie. Niall był szczęśliwy z bardzo dobrego śniadania.  A potem powiedział że dzisiaj przychodzą do niego Liam, Lou, Hazza i Zayn. Odpowiedziałaś dobrze to zostawię was samych. NIE NIE zostań będzie miło.
Po jakiejś godzinie chłopcy już przyszli. Upiekłaś ciasto dla nich, oczywiści połowę ciasta zjadł twój Niall. Słuchajcie musze wam cos powiedzieć. Zayn zgwałcił [t.i.]
Po chwili Lou i Hazza zaczęli bić Zayn’a . Liam powiedział ty ***** jak mogłeś. Ty jesteś chory.

Słuchajcie nie możecie się na niego złościć bardzo źle zrobił ale 1D nie może się rozpaść.Za wszelkie błędy przepraszam. Mam nadzieję, że się wam podobało. A już niebawem kolejna część Niall Horan.
UWAGA JUŻ 3 WRZEŚNIA FINAŁ SEZONU NIALL HORAN !
Nialler ;3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz