Niall Horan


Niallhoran.png
Niall urodził się w Mullingar, Hrabstwo Westmeath, Irlandia. Jest On synem Bobby'ego Horana i Maury Gallagher. Ma starszego brata Grega. Bobby i Maura rozwiedli się w 1998 roku, gdy Niall miał pięć lat. Mieszkał w domu obojga rodziców nim ostatecznie osiadł z Ojcem, gdyż stwierdził, że w Mullingar ma więcej przyjaciół. Ojczym Nialla pochodzi z Angli. Niall był uczniem Coláiste Mhuire, Mullingar, Christian szkoły dla chłopców. Gdy miał jedenaście lat zaczął grać na gitarze.

Kariera Muzyczna


W 2010 roku, kiedy miał 16 lat, wziął udział w castingu do siódmej edycji The X-Factor UK, w Dublinie. Śpiewał "So Sick" i otrzymał mieszane komentarze od sędziów. Louis Walsh był na jego korzyść, ale Cheryl Cole i Perry, poczuły, że potrzebuje jeszcze czasu, aby rosnąć, Simon przegłosował go przepuścić i w taki sposób Niall przeszedł do bootcamp'u.
Na bootcamp, Niall śpiewał "Champange Supernova", ale nie udało mu się zakfalifikować do kategori chłopców. Po sugestii gości, Nicole Scherzinger ogłosiła, że Niall powinien zostać dodany do grupy składającej się z czterech innych chłopców, którym również nie udało się przejść dalej w konkursie, a ponieważ byli za dobrzy, żeby opuścić program sędziowie zgodzili się z Nicole.

Życie Prywatne

Rodzina

Jego rodzice są rozwiedzeni i jego mama ponownie wyszła za mąż. Ma brata Grega oraz bratanka Theo oraz kota o imieniu Jess

Relacje

Holly Scally


Niall był chłopakiem Holly dopóki nie poszedł na casting do X-Factor. Kiedy dostał się do programu, wspólnie podjeli decyzje, że się rozstaną, Ponieważ stwierdzili, że związek na odległość nie ma sensu. Dwa lata później Holly, była ofiarą okrutnych plotek internetu, twierdząc, że zmarła na raka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz