Harry Styles

Harrystyles.pngHarry urodził się w Evasham, Worcestershire w Anglii. Ma starszą siostrę, Gemma. Gdy Harry miał siedem lat, jego rodzice rozwiedli się. Jego matka ponownie wyszła za mąż na początku czerwca 2013 roku za Twist'a Robin'a. Jako dziecko Harry  kochał śpiew. Jego idolem był Elvis Presley.
Harry mieszkał w Holmes Chapel

Kariera Muzyczna


Harry był wokalistą zespołu "White Eskimo". Członkami zespołu byli: Hayd Morris (gitarzysta), Nick Clough (gitarzysta basowy) oraz Will Sweeney (perkusista). Doszli razem daleko. Brali udział w "Bitwie Kapel". Zespół wygrał konkurs, i dzięki temu Harry zdał sobię sprawę z tego, że kocha muzykę i chciałby to robić w przyszłości.
Gdy Harry miał 16 lat zdecydować się pójść na casting do "X Factor". Było to w roku 2010. Chciał usłyszeć profesjonalną opinię na temat jego śpiewu, ponieważ do tego czasu jedyną znaną mu "ekspertką" od śpiewu była jego... mama.
Harry zaśpiewał "Isn't She Lovely" i otrzymał same pozytywne opinie od Simon'a Cowell'a i Nicole Sherzinger, Louis Walsh miłał wątpliwości co do tego, czy Harreh był gotowy aby przejść do konkursu. Na Bootcamp Harry zaśpiewał "Stop Crying Your Heart Out", niestety jurorom nie spodobał się jego występ, ale stwierdzili, że Hazza jest zbyt dobry aby opuścić program, więc dołoączyli go do One Direction.

Życie Prywatne

Rodzina


Harry jest bardzo przywiązany do swojej mamy, Anny oraz swojej siostry Gemmy.

Relacje

Caroline Flack


Harry i Caroline chodzili ze sobą w 2011 roku, kiedy On miał 17lat a Ona 32. Ich związek zwrócił uwagę mediów z powodu piętnastoletniej różnicy wiekowej między Nimi. Poznali się w 2010 roku, kiedy Harreh był uczestnikiem X-Factor, a Caroline była współgospodarzem show towarzysza Factor Xtra. Harry często flirtowałz Caroline podczas wywiadów i przyznał, że Caroline jest pociągająca. Plotki o romansie Caroline i Harr'ego wzrosły, gdy stwierdono, że całowali się oni na imprezie po X-Factor. Harry powiedział, że między nim a Caroline nic nie ma. Jedna w grudniu 2011roku, Harry opuścił jej dom wczesnie rano, ponieważ spędził u niej noc.
W całej relacji, Caroline otrzymała wiele pogróżek od fanów One Directon. Za pośrednictwem twittera, kilka miesięcy po całej relacji Harreh napisał na twitterze, że Caroline to jego dobra przyjaciółka.

Tatuaże

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz