Louis Tomlinson

Louistomlinson.pngLouis urodził się w Docaster, South Yorkshire, Anglia. Jego rodzice Troy i Jay rozwiedli się ikdey Louis był mały. Jego matka ponownie wyszła za mąż , a Louis odziedziczył nazwisko po swoim ojczymie.Louis ma pięć przyrodnich sióstr Georgie, Charlotte, Felicite, Daisy i Phoebe. Mark i Jay rozwiedli się w 2011roku.
Gdy był uczniem Hall Cross, Louis zagrał w kilku przedstawieniach muzycznych, takich jak "Grease".

Kariera Muzyczna


Louis w castingu do siódmej edycji X-Factor zaśpiewał "Hey There Delilah" Plaina White. Tommo otrzymał same pozytywne opinie i został wysłany do Bootcamp. Na Bootcamp, śpiewał Boba Dylana "Make You Fell My Love", lecz tym razem opinie jurorów nie były pozytywne, ale jury stwierdzili, że Lou jest zbyt dobry aby opuścić program, więc postanowili umieścić go w One Direction wraz z czteroma innymi chłopcami.

Życie Prywatne

Rodzina

Jego rodzice się rozwiedli, jego matka ponownie wyszła za mąz ale w 2011 roku się rozwiodła. Lou ma pięć przyrodnich sióstr.

Relacje

Hannah Walker

Louis i Hannah chodzili ze sobą zanim Lou poszedł do X-Factor. Uczęszczali razem do Hall Cross Academy, spotkali się na próbie do szkolnego przedstawienia "Grease". Hannah grała Frenchy a Lou Danny. Zaczęli ze sobą chodzić 18 marca 2010 roku.
Krążyły plotki, że Hannah namówiła Louisa aby poszedł na przesłuchanie do X-Factor. Są one datowane na około rok przed ich zerwaniem w lipcu 2011. Louis był zajęty nagrywaniem debiutanckiego albumu, i nie miał czasu na kontaktowanie się z Hannah. Lou postanowił zerwać z Hannah, bo chciał skupić się na wydaniu debiutanckiego singla zespołu, na ich nowy album. Kilka miesięcy po zerwaniu Lou napisał na twitterze, że Hannah jest nadal jego dobrą przyjaciółką.

Eleanor Calder


Louis poznał Eleanor  jesieią 2011 roku, przez Harr'ego. Harry i Eleanor znali się bo znajomy Harr'ego był wspołpracownikiem przyjaciela Eleanor. Poznali się pewnego dnia kiedy Louis poszedł z Harrym spotkać się ze znajomymi, a Eleanor przyszła tam ze swoją przyjaciółką. 14 września 2011 roku Eleanor towarzyszyła Louis'owi podczas urodzin Niall'a. Eleanor częst przylatywał na trasę One Direction, aby spotkać się z Louisem. Louis i Eleanor świętowali swoją pierwszą rocznicę 17 listopada 2012 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz