Zayn Malik

Zayn urodził się w West Lane Baildon, Bradford, Anglia. Jest On z pochodzenia Angielskiego i Pakistańskiego. Jego ojciec to brytyjsko-pakistański Yaser Malik, a matka (brytyjka) Patricia. Ma starszą siostrę Donyia i dwie młodsze siostry, Waliyaha i Safaa. On i jego rodzina to muzułmanie. Zayn dorastał w East Bowling, znajdujące się na południe od centrum miasta Bradford. Był uczniem szkoły Lower Fields Primary School w East Bowling, a następnie poszedł do Tong High School.

Kariera Muzyczna


W  2010 roku, gdy miał 17 lat, Zayn wziął udział w castingu do siódmej edycji  X-Factor. Zaśpiewał "Let Me Love You". Wszyscy Trzej sędziowie - Simon, Louis i Nicole - dali mu "TAK". Jego przesłuchanie początkowo nie było nadawane, ale póżniej został pokazany na Xtra-Factor.
Zayn był bardzo nerwowy podczas Bootcamp. Kiedy powiedziano mu, że musi tańczyć, postanowił, że pozostanie za kulisami , ryzyko eliminacji skutecznie zadziałało. Kiedy Simon zauważył Zayn'a, poszedł do niego za kulisy,okazało się że brakuje mu rutyny tańca.Próbował go przekonać do powrotu, ale Zayn powiedział że brak zaufania spowodował ucieczkę.

Życie Prywatne

Zayn pali papierosy. Pod koniec 2011 roku ogłosił, że jego postanowienie na natępny rok to rzucić palenie. Jednak został sfotografowany w 2012 podczas palenia.

Rodzina

Rodzice Zayna nadal są razem. Ma trzy siostry i psa o imieniu Boris.  i ma dziewczyne Perrie Edwards

Relacje

Geneva Lane


Zayn i Geneva konkurowali ze sobą w X-Factor. W tym czasie On miał 17 lat a Ona 20. Dotrastali blisko siebie. Jednak Simon Cowell zakazał się im spotykać ale Oni zaprzeczyli. Podczas finału siódmej edycji X-Factor oficjalnie się pocałowali. Zayn póżniej potwierdził na twitterze, że byli razem. Po zerwaniu, Geneve powiedziała: "Zayn jest łamaczem serc. Kiedy dowiedziałam się, że chodzi z Rebbecą, czułam się zdrętwiale". W 2011r. w wywiadzie powiedziała, że Ona i Zayn pozostali dobrymi przyjaciółmi, ale nie mówiła zbyt wiele ze względu na jego napięty harmonogram.

Rebbeca Ferguson


Spotykali się gdy Zayn miał 18 lat, a Ona 24. Ich związek zwrócił uwagę mediów z powodów róznicy sześciu lat. Poznali się w The X-Factor, ale Rebbeca stwierdziła, że "Mineło trochę casu, zanim będziemy patrzyli na siebie w innym świetle. Nigdy nie było konkretnego momentu, po prostu ewoluowały w czasie". Związek zakończył się w lipcu 2011 roku. Rebecca stwierdziła, że "Ja i Zayn poprostu wyrośliśmy od siebie. Życzę mu wszystkiego najlepszego". Jednak w wywiadzie, w październiku 2012 roku, Zayn otworzył się na temat relacji, mówiąć "To nie powinno się zdarzyć. To był tylko zły pomysł od początku. Nie jesteśmy wogóle w kontakcie." Od tego czasu Rebecca nawiązywała, że Zayn był niewierny.

Perrie Edwards

Zayn jest aktualnie chłopakiem Perrie z Little Mix, zespołu który wygrał 

ósmą edycję X-Factor. Poznali się kiedy One Direction gościnnie występowali w ósmej edycji X-Factora. w 2011 krążyły plotki,że są razem jednak oni zaprzeczyli. Jednak w maju 2012 roku plotki okazały się prawdziwe, gdy paparazzi pstryknęli im fotkę kiedy się całowali i jeżdzili razem na skuterze. W wywiadzie dla Today" , wyemitowanym 30 maja 2012 roku, Zayn potwierdził, że Perrie to Jego dziewczyna'.

1 komentarz: